Zgromadzenie Nightwood - Forum Dyskusyjne

Zobacz wyniki ankiety: wprowadzić sierociniec do gry?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

24 68.57%
  • Nie

11 31.43%
+ Napisz nowy temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Sierociniec
  • Share This Thread!
    • Share on Facebook
    1. #11 SB
      her infernal majesty Avatar SectumSempra

Odp: Sierociniec

ogólnie pomysł jest ciekawy, bo dzikich smoków na prawdę jest sporo
      jednak faktycznie, wymaga on jakiegoś lepszego dopracowania

Niesprawiedliwość to codzienność.
      cóż, może i świat jest okrutny i niesprawiedliwy, ale to jeszcze nie powód, aby propagować tę niesprawiedliwość na Nightwood ;>
      może zatem żywioły specjalne powinny mieć wyższe wymagania, aby móc je przygarnąć?

tak więc, jak już wspomniałam, idea jest dobra, gorzej jednak z jej realizacją
      na razie nie mam żadnych pomysłów, jak można by to udoskonalić, dlatego póki co NEU
      Ostatnio edytowane przez Coelus ; 18-12-2012 o 18:50

2. #12 SB
      Alaric, Ethian, ja... Avatar Kacperion1221

Jestem na TAK, ale:

SPECJALNE
      Jajko - przynajmniej 1 smok na poziomie 20 lub większym, wolne miejsce w limicie;
      Jeśli ktoś jest sprytny, wyhoduje sobie smoka tzw. (przeze mnie) "podpórkę" którego trzymać będzie 20 dni, przygarnie smoka specjalnego, wywali do sierocińca tego z 20 lvl'em i ma za darmo smoka np. śniegu za 150 rubinów.

Do poprawy.

i...

Pisklę - przynajmniej 1 smok na poziomie 45 lub większym, wolne miejsce w limicie, 15 Ichorów Lugha (zachęta dla smoka, po przygarnięciu tracimy składnik);
      15 ichorów?! To jest baaaaaaardzo mało (jak dla mnie). Do poprawy na np. Serce nocy i 70 ichorów (smok nocy) lub Klepsydra i 50.000 srebra (czas) - wyświetla się u smoka czasu np:

Aby zainteresować smoka, daj mu Klepsydrę i 70 ichorów Lugha.

Jeśli tego nie masz, to:

Niezainteresowany smok odwrócił się i znudzony, odszedł.

Jeśli masz składniki i przedmiot, to:

Smok z zaciekawieniem spojrzał na klepsydrę i błyszczące kamienie. Nieśmiało podszedł, spojrzał się na Ciebie i zaczął bawić się klepsydrą. Smok XXXzostał twoim chowańcem!

I tak ze wszystkimi specjalnymi.

Czyli dla smoka:

- eteru: serce eteru

- nocy: serce nocy

- feniksa: PEP

itd.

Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale.

Więc:

- "Ceny" muszą zostać podniesione.

- Podejście smoka powinno być bardziej "żywe".

Mam nadzieję, że pomogłem.

EDIT:

A smoki za specjalne udziały dla NWD (np. magia) w ogóle nie powinny być dostępne w sierocińcu, lub za olbrzymią kwotę np. 1000 rubinów. Tak, stać tylko najstarszych graczy (o to chodzi). Jeśli magię itd. będzie można zdobyć, to z przykrością stwierdzam, że dam.....

Nie, gdyż byłoby to bezsensowne. Smok magii jest formą nagrody, a nie wielogodzinnego czekania na okazję. Tak Panel Twórców Gifów. To tak, jakby Panel nieużywany przez Twórcę ktoś po wielu godzinach czekania na okazję po prostu sobie wziął. :/

Więc w oczekiwaniu na odpowiedź na razie jest NEU
      Ostatnio edytowane przez Kacperion1221 ; 25-12-2012 o 23:59

3. #13 SB
      Senior Member Avatar Wenus17

O.o, super! przygrane Piernika!

Przepraszam, zaglosowalem na TAK. Moj glos w ankiecie nie wazny. Jestem oczywiscie na nie z wyzej wymienionych powodow.

4. #14 SB
      Junior Member Avatar myszucha10

Super pomysł, chętnie zobaczę go na Nightwood. Tak

5. #15 SB
      Junior Member Avatar zuzia johnson

Tak, cena jest za niska, jeśli chodzi o smoki specjalne. Poza tym niezasłużeni gracze nie powinni posiadać smoka magi. Co z tego że z niesprawiedliwością spotykamy się na co dzień, skoro jakieś dziecko z tygodniowym stażem lub takie co całe dnie spamuje zdobędzie smoka magii (a potem pewnie zmieni mu imię na jakieś niecenzuralne lub żałośnie twórcze i inteligentne imię). Moim zdaniem te ,,legendarne'' bezdomne smoki magii powinny zostać samotne na zawsze. Przecież u kogo taki bezdomny magiczny smok nie wywołał ambicji by zdobyć takiego samego? Ale po zmienieniu cen u smoków specjalnych i wywaleniu z puli smoka magi będę na tak.
      Nie poprawiaj cudzych błędów,lepiej zajmij się swoimi!!!

Kocham mrok, cień, śmierć, zemstę i złudzenie...

6. #16 SB
      Junior Member

Jako, życie jest niesprawiedliwe, proponuję taką realizację pomysłu Sierocińca:

W menu pojawiłaby się zakładka Sierociniec. Po wejściu ujrzelibyśmy stosowną historię (którą spiszę później, gdyż nie jest to najistotniejsza część tego pomysłu), a na jej końcu przycisk: przygarnij smoka. Po kliknięciu ujrzelibyśmy losowo przydzielonego nam dzikiego smoka - gif, żywioł, level, oraz pytanie - czy na pewno chcesz przygarnąć tego smoka? Po wyborze opcji tak pojawi się formularz nadania imienia. Z adopcji będzie można zrezygnować bez konsekwencji.
      Tak! Przydział byłby całkowicie losowy, także można byłoby trafić zarówno na jajko powietrza jak i na mędrca Magii, ale żeby ograniczyć chamskie losowanie jak najwyższego levelu, wprowadziłoby się ograniczenie, np. jedna możliwość adopcji na miesiąc (po zrezygnowaniu też trzeba będzie czekać).
      No i wymóg posiadania np. przynajmniej jednego smoka na 20 poziomie, żeby nie można było przygarnąć od razu jakiegoś z wysokim levelem.

Mógłby też pojawić się jakiś nowy składnik, który trzeba będzie posiadać, aby zwabić smoka.

Albo opcja przygarnij w ramce dzikiego smoka, ale żeby takiego smoka przygarnąć, trzeba będzie posiadać w ekwipunku odpowiednią kombinację składników.

Co wy na to?
      (Pisane na gorąco, także wybaczcie panoszący się chaos)
      Ostatnio edytowane przez Adhira ; 01-08-2013 o 02:05

7. #17 SB
      Czyta się "Łyd ..." Avatar llwyd Blaidd

Adhira, pomysł z sierocincem (Smokociniec?), losowością i odczekiwaniem miesiąca jest najlepszy. Ale może opcja ta byłaby dodatkowoą opcją podczas "przygarniania" jajka? Czyli: Albo odpowiadamy na trzy pytania i losujemy świeże jajo, albo Starzec pokazuje nam wylosowanego przez komputer dzikiego smoka i pyta czy chcemy go przygarnąć. Myślałam o dwóch opcjach do wyboru, nie losowemu pojawianiu się ich.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje na temat wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)