Zgromadzenie Nightwood - Forum Dyskusyjne
+ Napisz nowy temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Temat: Smocze Imiona
  • Share This Thread!
    • Share on Facebook
    1. #11 SB
      Uzasadnienie Moralne Avatar użytkownika: Yennefer.94

Odp: Smocze Imiona

Fatality myślę że gdyby każdy wysyłał pomysły na fajne imiona na jakiś konkretny adres to by się nie doszło do takich sytuacji. Moje smoki mają niezbyt oryginalne imiona bo nie przykładałam do tego jakiejś wielkiej wagi ze 2 lata temu. Jednak ostatnio zachwyciłam się Feniksem. Przygarnęłam smoka z myślą że lada dzień zmieni żywioł i namęczyłam się nad imieniem. Również nie chciałabym aby to imię znalazło by się na liście. Po prostu w czasie tworzenia tej listy nie zaproponowała bym tego imienia ^^ Ty byś zrobiła to samo i problem rozwiązany.

Poza tym cieszę się że mimo że macie wiele zastrzeżeń przynajmniej częściowo wam się podoba. Staram się wykorzystywać błędy przez was znalezione i na bieżąco uzupełniam mój pomysł.
      Ostatnio edytowane przez Yennefer.94 ; 21-03-2010 o 18:32

8hours Podpisz się i pomóż zwierzętom!

2. #12 SB
      Stig Avatar użytkownika: Fatality

Ogółem to mam problem z częścią pierwszą bo oczywiste, że nie zaproponuje moich 4 imion ale ktoś inny może to zrobić - osoba skacząca po profilach, która je zapamiętała. Ogółem serwer będzie miał problem z pomysłem drugim. Tak jak mówiłam - lepiej by było zorganizować grupę osób. Wpisanie niewłaściwego imienia w wyszukiwarkę trwa raptem kilka sekund nie mówiąc o skopiowaniu IP i stworzeniu listy imion/smoków do kasacji.

Pan Bóg stworzył fana, fan stworzył artystę.

3. #13 SB

No rzeczywiście w tym miejscu zaczynają się tworzyć problemy. Jakimś rozwiązaniem jest gdyby tylko kilka specjalnie powołanych do tego osób tworzyło imiona. Utworzyła by się wtedy kilku-kilkunasto osobowa grupa Dawców Imion. Były by to osoby zaufane które nie kopiowały by ich z czyiś smoków tylko wymyślały je same. Oszczędziło by to wtedy sytuacji że ktoś je komuś "podkrada".
      Co do II faktycznie teraz widzę że jest kulawa ale mam pomysł na ulepszenie. A może tak gdyby grupa osób która kasuje smoki ze złymi imionami umieszczała owe imiona w Indeksie? Jeżeli to możliwe umieszczanie było by automatyczne. Ja zakładam że ludzie którzy tak nazywają smoki raczej nie są inteligentni zatem w końcu skończą im się pomysły. Z racji że raz usunięte imię nigdy się nie powtórzy owa grupa miała by coraz mniej roboty.

4. #14 SB

A może tak gdyby grupa osób która kasuje smoki ze złymi imionami umieszczała owe imiona w Indeksie? Jeżeli to możliwe umieszczanie było by automatyczne. Ja zakładam że ludzie którzy tak nazywają smoki raczej nie są inteligentni zatem w końcu skończą im się pomysły. Z racji że raz usunięte imię nigdy się nie powtórzy owa grupa miała by coraz mniej roboty.
      To już jest znacznie ciekawsze rozwiązanie. Co prawda język neo z każdym dniem się rozwija ale to zdecydowanie życie ułatwi. Pytanie tylko czy wprowadzenie czegoś takiego jest możliwe.

5. #15 SB

Nie ma rzeczy niemożliwych Zaraz dodam to w pomyśle. Jak widać to że inni pokazują nam błędy może bardzo pomóc. Sama bym w życiu na to nie wpadła. Fatality znalazła co jest że znalazło się i rozwiązanie. Wydaje mi się że bardzo fajne. Tylko szkoda że to tylko dwu osobowa dyskusja. Przydało by się więcej opinii.

6. #16 SB
      Podskoczysz? Avatar użytkownika: Elfka Liranna

Pomysł dobry mimo że 1 część nie zadowoliła mnie to 2 i 3 są dobre. Jestem za wprowadzeniem do gry pewnych ograniczeń bo gdy zobaczyłam smoka o imieniu ,,@#$%%$#@" To ręce mi opadły.

7. #17 SB
      Królowa Wesołych Trolli Avatar użytkownika: llwyd Blaidd

co do wymyślanych imion to można byłoby wprowadzić po dziesięć imion zaczynających się na konkretną literę np: A, a żeby była równowaga byłoby 5 imion męskich i 5 imion żeńskich zaczynających się na tę literę np:

A

Oni:
      Arel
      Azmuth
      Azel
      Aramis
      Arta

One:
      Alees
      Arwena
      Arita
      Auris
      Areta

Imiona przykładowe

Po jakimś czasie można by było stopniowo dodawać więcej imion.

A jeśli chodzi o serwery gry, to można zrobić do tego osobną stronkę, i dodać link do gry, jak ze Zgromadzeniem i Smoczą Wiki. Imie będzie można przekopiować ze strony albo zwyczajnie przepisać. Trzeba jeszcze znaleść kilka osób, które pilnowałyby jakości tych imion. Jeśli się podoba to odpiszcie.

8. #18 SB

Ja uważam, że taka alfabetyczna selekcja to dobry pomysł ale czy to wymaga osobnej strony jak Wiki czy cennik? No nie wiem.

9. #19 SB
      Królowa Wesołych Trolli Avatar użytkownika: llwyd Blaidd

Przecież można wykorzystać tylko pół mojego pomysłu. Nie musicie mnie pytać o zgodę by coś "pokroić", jeśli sama wam to podsuwam. Jeśli nie chcecie osobnej strony, ale sposób selekcji się wam podoba, to możecie mój pomysł "pokroić". Ja i tak będę szczęśliwa, jeśli chociarz część mojego pomysłu wejdzie do gry. A tak przy okazji, czy wypowiedział by się ktoś na moich tematach? Poszukajcie w sygnaturce, poniżej mojego motta.

10. #20 SB
      Junior Member Avatar użytkownika: ktośek

dobry pomysł, podobny pomysł użyła gra margonem. na TAK!
      Nie klikaj ich, bo stanie się coś fajnego!

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Informacje na temat wątku

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)